UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Topics
eo: Temoj

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante

en: Elements
eo: Elementoj
