UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Files
et: Failid

en: Constants
et: Konstandid

en: Topics
et: Teemasid

en: Classes
et: Klassid

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Elements
et: Elemendid

en: Text Formats
et: Tekstivormingud
