UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Files
fi: Tiedostot

en: Constants
fi: Vakiot

en: Topics
fi: Aiheet

en: Services
fi: Palvelut

en: sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Elements
fi: Elementit

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot
