UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Topics
hi: विषय

en: sort ascending
hi: आरोही तरह

en: sort descending
hi: उतरते तरह

en: Text Formats
hi: पाठ प्रारूपों
