UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Files
hr: Datoteke

en: Functions
hr: Funkcije

en: Topics
hr: Teme

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
