UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Files
id: Berkas

en: Constants
id: Konstanta

en: Topics
id: Topik-topik

en: Services
id: Layanan

en: sort ascending
id: urutkan biasa

en: sort descending
id: urutkan terbalik

en: Text Formats
id: Format teks
