UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
