UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Files
lv: Faili

en: Topics
lv: Tēmas

en: sort ascending
lv: kārtot pieaugošā secībā

en: sort descending
lv: kārtot dilstošā secībā

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti
