UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Files
mn: Файлууд

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
