UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Files
nl: Bestanden

en: Constants
nl: Constanten

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Classes
nl: Klassen

en: Services
nl: Diensten

en: sort ascending
nl: oplopend sorteren

en: sort descending
nl: aflopend sorteren

en: Elements
nl: Elementen

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken
