UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Files
oc: Fichièrs

en: Functions
oc: Foncions

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Services
oc: Servicis

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
