UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Files
pl: Pliki

en: Topics
pl: Tematy

en: Classes
pl: Klasy

en: Services
pl: Serwisy

en: sort ascending
pl: sortuj rosnąco

en: sort descending
pl: sortuj malejąco

en: Elements
pl: Elementy

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów
