UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Files
sk: Súbory

en: Topics
sk: Témy

en: Services
sk: Služby

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: Text Formats
sk: Textové formáty
