UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: sort ascending
th: เรียงจากน้อยไปมาก

en: sort descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ
