UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Files
tr: Dosyalar

en: Constants
tr: Sabitler

en: Topics
tr: Konular

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: sort ascending
tr: artan sırada

en: sort descending
tr: azalan sırada

en: Elements
tr: Öğeler

en: Text Formats
tr: Metin Biçimleri
