UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Files
vi: Các tập tin

en: Topics
vi: Chủ đề

en: sort ascending
vi: sắp xếp tăng dần

en: sort descending
vi: sắp xếp giảm dần

en: Text Formats
vi: Các định dạng văn bản
