UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
