UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Files
cs: Soubory

en: Topics
cs: Témata

en: Services
cs: Služby

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Text Formats
cs: Textové formáty
