UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Files
da: Filer

en: Constants
da: Konstanter

en: Topics
da: Emner

en: Classes
da: Klasser

en: sort ascending
da: sorter stigende

en: sort descending
da: sorter faldende

en: Elements
da: Elementer

en: Text Formats
da: Tekstformater
