UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Files
es: Archivos

en: Constants
es: Constantes

en: Topics
es: Temas

en: Classes
es: Clases

en: Services
es: Servicios

en: sort ascending
es: orden ascendente

en: sort descending
es: orden descendente

en: Elements
es: Elementos

en: Text Formats
es: Formatos de texto
