UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Topics
eu: Gaiak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Text Formats
eu: Testu formatuak
