UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Files
gl: Ficheiros

en: Topics
gl: Temas

en: Services
gl: Servizos

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: Text Formats
gl: Formatos do texto
