UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Files
he: קבצים

en: Topics
he: נושאים

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: Text Formats
he: מבני טקסט
