UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Files
hu: Fájlok

en: Functions
hu: Függvények

en: Constants
hu: Állandók

en: Topics
hu: Fórumtémák

en: Classes
hu: Osztályok

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: Elements
hu: Elemek

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Deprecated
hu: Elavult
