UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Files
ja: ファイル

en: Constants
ja: 定数

en: Topics
ja: トピック

en: Classes
ja: クラス

en: Services
ja: サービス

en: sort ascending
ja: 昇順で並び替える

en: sort descending
ja: 降順で並び替える

en: Elements
ja: 要素

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット
