UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Topics
jv: Topik-topik

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: Text Formats
jv: Format tèks
