UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Files
km: ឯកសារ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
