UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
