UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Files
lt: Failai

en: Constants
lt: Konstantos

en: Topics
lt: Temos

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Elements
lt: Elementai

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai
