UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Files
pt: Arquivos

en: Constants
pt: Constantes

en: Topics
pt: Tópicos

en: Classes
pt: Turmas

en: Services
pt: Serviços

en: sort ascending
pt: ordem crescente

en: sort descending
pt: ordem decrescente

en: Elements
pt: Elementos

en: Text Formats
pt: Formatos de texto
