UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Files
pt: Ficheiros

en: Functions
pt: Funções

en: Constants
pt: Constantes

en: Topics
pt: Tópicos

en: Classes
pt: Aulas

en: Services
pt: Serviços

en: sort ascending
pt: ordenação ascendente

en: sort descending
pt: ordenação descendente

en: Elements
pt: Elementos

en: Text Formats
pt: Formatos de Texto
