UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Files
ro: Fișiere

en: Constants
ro: Constante

en: Topics
ro: Subiecte

en: Classes
ro: Clase

en: Services
ro: Servicii

en: sort ascending
ro: sortează ascendent

en: sort descending
ro: sortează descendent

en: Elements
ro: Elemente

en: Text Formats
ro: Formate pentru text
