UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Files
ru: Файлы

en: Constants
ru: Константы

en: Topics
ru: Темы

en: Classes
ru: Классы

en: Services
ru: Службы

en: sort ascending
ru: сортировать по возрастанию

en: sort descending
ru: сортировать по убыванию

en: Globals
ru: Глобальные переменные

en: Elements
ru: Элементы

en: Text Formats
ru: Текстовые форматы
