UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Files
sv: Filer

en: Constants
sv: Konstant

en: Topics
sv: Ämnen

en: Classes
sv: Klasser

en: Services
sv: Tjänster

en: sort ascending
sv: sortera i stigande ordning

en: sort descending
sv: sortera i fallande ordning

en: Text Formats
sv: Textformat
