UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Topics
te: విషయాలు

en: sort ascending
te: ఆరోహణ క్రమం

en: sort descending
te: అవరోహణ క్రమం
