UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Files
uk: Файли

en: Functions
uk: Функції

en: Constants
uk: Сталі

en: Topics
uk: Теми

en: Classes
uk: Класи

en: Services
uk: Служби

en: Namespaces
uk: Набори Імен

en: sort ascending
uk: впорядкувати за зростанням

en: sort descending
uk: впорядкувати за спаданням

en: Globals
uk: Глобальні

en: Elements
uk: Елементи

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Deprecated
uk: Застаріло
