UIkit Components (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: About
tr: Hakkında

en: sort by @s
tr: @s ile sırala

en: Uses
tr: Kullanım

en: You need at least one field before you can configure your table settings
tr: Tablo ayarlarını yapılandırabilmek için en az bir alan gerekli

en: Override normal sorting if click sorting is used
tr: Tıklayarak sıralama kullanılırsa normal sıralamayı geçersiz kıl

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
tr: Drupal tarzı "yapışkan" (sticky)  tablo başlıklarına (JavaScript) izin ver

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
tr: (Sabit üstbilgi efektleri aşağıdaki önizlemede etkin olmaz, yalnızca canlı çıktıda etkin olur.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
tr: Alanları sütunlara yerleştirin; birden çok alanı aynı sütunda birleştirebilirsiniz. Bunu yaparsanız, belirtilen sütundaki ayırıcı alanları ayırmak için, kullanılır. Söz konusu sütunu sıralanabilir yapmak için sıralanabilir kutusunu işaretleyin ve hangi sütunun varsayılan olarak sıralanacağını belirlemek için varsayılan sıralama radyo düğmesini işaretleyin. Alanlar bölümünde sütun sıralamasını ve alan etiketlerini denetleyebilirsiniz.

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: Table summary
tr: Tablo özeti

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
tr: Liste dışında, sarıcıda sağlanacak sınıf.

en: List class
tr: Liste sınıfı

en: Show the empty text in the table
tr: Tabloda boş metni göster

en: Views plugins
tr: Görünümler eklentileri

en: Grid gutter
tr: Izgara aralığı
