UIkit Components (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: sort by @s
km: តម្រៀប​តាម @s

en: Uses
km: ប្រើ
