UIkit Components (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: About
lv: Par

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Uses
lv: Lieto

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: Views plugins
lv: Skatu spraudņi
