UIkit Components (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: About
cs: Popis

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Uses
cs: Použití

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
cs: Umístěte pole do sloupců. V jednom sloupci lze kombinovat více polí; jestliže to uděláte, použije se k jejich oddělení zadaný oddělovač. Pokud chcete, aby se sloupec dal seřadit na kliknutí, zaškrtněte volbu "lze řadit". Pomocí přepínače "výchozí pořadí" můžete určit, zda a jaký sloupec se se použije pro výchozí řazení. Pořadí a popisky sloupců můžete nastavit v části "Pole".

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: List class
cs: Třída seznamu

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Views plugins
cs: Zásuvné moduly pohledů
