UIkit Components (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Normal menu item
gl: Elemento normal de menú

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Bullet list
gl: Lista con viñetas

en: About
gl: Información

en: sort by @s
gl: ordenar por @s

en: Title field
gl: Campo de título

en: Uses
gl: Usos

en: You need at least one field before you can configure your table settings
gl: Precisas como mínimo un campo antos de poder configurar os axustes da táboa

en: Override normal sorting if click sorting is used
gl: Sobrescribir o ordeamento normal se usa a ordeación mediante clicks.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
gl: Activar encabezamentos de táboas fixos na cabeza das listas de Drupal (JavaScript).

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
gl: (Os efectos do encabezamento fixo na cabeza das listas non estarán activos na vista previa de máis abaixo, pero sí na presentación final)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
gl: Colocar campos en columnas. Pode combinar varios campos na mesma columna. Se o fai, o separador na columna especificada usaráse para separar os campos. Marque a casiña de ordeable para que a columna sexa ordeable por un click de rato e escolla a opción de orden predeterminado para decidir qué columna marcará a orde en principio (se o hai). Pode controlar a orde das columnas e as etiquetas de campo na sección de campos.

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
gl: A clase a proporcionar o contenedor, afora da lista.

en: List class
gl: Clase da listaxe

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
gl: Por defecto a táboa ocultase para unha vista valeira. Con esta opción, e posible amosar unha táboa valeira co texto adentro.

en: Show the empty text in the table
gl: Amosar o texto baleiro na táboa

en: Views plugins
gl: Plugins de Views
