UIkit Components (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: sort by @s
ku: ڕێکخراو به‌ @s

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
