UIkit Components (7.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: sort by @s
bn: @s অনুসারে সাজাও

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
