UIkit Components (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: Uses
sl: Uporablja
