uLogin (advanced version) (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: User login form
it: Form di autenticazione dell'utente

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Country
it: Paese

en: Email
it: E-mail

en: Widget type
it: Tipo di widget

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Identity
it: Identità

en: Gender
it: Sesso

en: Birthday
it: Data di nascita

en: Other settings
it: Altre impostazioni

en: Authentication provider
it: Provider di autenticazione
