uLogin (advanced version) (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Comment form
el: Φόρμα σχολίου

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Country
el: Χώρα

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Identity
el: Ταυτότητα

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
