uLogin (advanced version) (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Comment form
fa: فرم دیدگاه

en: User login form
fa: فرم ورود کاربر

en: User registration form
fa: فرم ثبت‌نام کاربر

en: Country
fa: کشور

en: Main
fa: اصلی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Widget type
fa: نوع

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Phone
fa: تلفن

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Identity
fa: شناسایی

en: Gender
fa: جنسیت

en: Token
fa: توکن

en: Google
fa: گوگل
