uLogin (advanced version) (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Country
th: ประเทศ

en: Email
th: อีเมล

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้
