uLogin (advanced version) (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Real name
bg: Име

en: Country
bg: Страна

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Account settings
bg: Настройки на акаунта
