uLogin (advanced version) (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Real name
fi: Oikea nimi

en: Comment form
fi: Kommenttilomake

en: User login form
fi: Käyttäjän kirjautumislomake

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Country
fi: Maa

en: Main
fi: Pää

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Phone
fi: Puhelin

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Identity
fi: Identiteetti

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Token
fi: Muuttuja

en: Photo
fi: Valokuva

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: Authentication provider
fi: Autentikoinnin tarjoaja
